Podporte nás

Ak nás chcete podporiť a pomôcť tak tvorbe zdravej a živej krajiny pre ľudí a prírodu, tak to môžete urobiť viacerými spôsobmi.

Jednorázový finančný dar

Ak nám chcete darovať príspevok len jednorázovo, môžete tak urobiť priamym prevodom ľubovoľnej sumy na naše číslo účtu SK41 7500 0000 0040 2812 8784
Variabilný symbol 0000.


Pravidelný finančný dar

Pokiaľ máte záujem nás podporovať pravidelne, tak to môžete urobiť formou trvalého príkazu na náš účet. Výška príspevku je taktiež dobrovoľná. V tomto prípade nám napíšte žiadosť o pridelenie čísla darcu s Vaším menom a adresou na email kontakt@clovekakrajina.sk. Po pridelení Vášho čísla si môžete nastaviť Váš trvalý príkaz. Vaše číslo použijete ako variabilný symbol.

Dobrovoľníctvo

Jedným z našich názorov je aj to, že veľa malých opatrení dokáže svet zmeniť k lepšiemu. Sleduj naše novinky a výzvy a kedykoľvek sa k nám môžeš pridať.

Alebo sa inšpiruj našimi aktivitami a manuálmi a začni meniť krajinu okolo seba k lepšiemu.

Motto: Mysli globálne, konaj lokálne

Staňte sa naším členom

Člen – podporovateľ

Ak chceš s nami koordinovať svoju aktivitu , spolupodielať sa na väčších projektoch, dostávať pravidelné informácie, chodiť na stretnutia členov a celkovo povýšiť svoju aktivitu na ďalšiu úroveň, staň sa naším podporujúcim členom. Stačí napísať žiadosť o členstvo, zaplatiť členský príspevok a mať viac ako 15 rokov. O členstvo môžeš požiadať emailom . Nezabudni uviesť svoje celé meno, adresu, email poprípade aj telefónne číslo. O ďalšom postupe ťa budeme informovať.

Riadny člen

Riadnym členom sa môže stať člen – podporovateľ starší ako 18 rokov, ktorý je podporujúcim členom najmenej rok, riadne platí členské príspevky, aktívne sa podieľa na aktivitách združenia a je prijatý radou združenia. Riadny člen je plnohodnotnou súčasťou združenia a môže sa aktívne podieľať aj na smerovaní nášho združenia. Ďalej môže žiadať o finančné prostriedky na svoje aktivity a projekty v rámci smerovania združenia a aj ich aktívne riadiť.